Image Alt

“Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem”. Piękna historia miłości Kingi i Kamila

“Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem”. Piękna historia miłości Kingi i Kamila

     W dniu zaślubin towarzyszyliśmy narzeczonym cały dzień. Nasze czujne oczy i szybka migawka w aparatach chłonęły wszystkie ważne momenty tego dnia. Spędziliśmy z Kingą i Kamilem dużo czasu, ponieważ uczestniczyliśmy już w przygotowaniach od samego rana. Dzięki temu mogliśmy stworzyć pełny reportaż ślubny, w którym znajdziecie wiele szczerych wybuchów śmiechu, spojrzeń pełnych miłości, momentów wzruszeń oraz świetnych tancerzy na parkiecie.

     Miłość jest piękna i każdy się z tym zgodzi. Jednak najpiękniejsze jest to jak dzięki miłości pomagamy innym. Uczucie Kingi i Kamila doprowadziło ich do ślubnego kobierca. Nasza para tego dnia postanowiła podzielić się tym szczęściem z kimś kto nie może wypowiedzieć się za siebie osobiście. . .  Poprosili swoich gości, aby zamiast kupować kwiaty, wino czy też inne upominki chcieliby otrzymać karmę, którą później zawieźli do schroniska. Cudowna inicjatywa. Uwielbiamy takie pomysły.

     To było wspaniałe wesele i super goście! Parkiet drżał od podskoków 🙂  Nawet nam nóżki chodziły do tańca. Wesele odbyło się w urokliwym miejscu – Dworku Ojcowskim, który położony jest w samym sercu Ojcowskiego Parku Narodowego. Cudowny wystrój i klimat tego miejsca zachwyca nas do dziś dnia na wspomnienie tego obiektu.

     Stworzyliśmy razem historię miłosną i wspomnienia dla najbliższych. Dziękujemy Kindze i Kamilowi, rodzinie oraz wszystkim gościom za wspaniałe chwile. Gdyby można było cofnąć czas i przeżywać ponownie te wszystkie cudowne momenty!