Image Alt

Kasia i Michał – ślub pełen radości

Kasia i Michał – ślub pełen radości

Kasia i Michał już od samego rana utwierdzili nas w przekonaniu, że to będzie wyjątkowy dzień i cudowna realizacja. Bez sztywnego harmonogramu i pośpiechu otoczeni wsparciem bliskich celebrowali ten dzień. Przygotowania młodych skradły nasze serca. Ten dzień pokazał nam jak ważna jest dla pary obecność rodziny i przyjaciół. To właśnie oni zbudowali niezapomnianą atmosferę tego dnia. Kasię malowała jej świadkowa, która wykonała kawał dobrej roboty, ponieważ Kasia wyglądała zjawiskowo. Natomiast rodzice bacznie obserwowali przygotowania swojej córki służąc radą. U przyszłego pana młodego śmiech nie miał końca. Ze zdjęć kipi pozytywna energia. Uwielbiamy wracać do tej realizacji, przypominając sobie wydarzenia tego dnia. Oprócz rozlegającej się salwy śmiechu mogliśmy uchwycić również momenty wzruszenia. Dla nas chwile, w których emocje buzują są najpiękniejsze.

Co jeszcze zapadło nam w pamięć? Niesamowity pierwszy taniec. Ulalala…. działo się!! piękne figury i podnoszenia. Zdecydowanie zrobiło to na nas duże wrażenie.

Byliśmy totalnie zaskoczeni, kiedy okazało się, że na sali można zobaczyć zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, którą parę miesięcy wcześniej zrobiliśmy z Kasią i Michałem.