Image Alt

Marta i Mariusz – Każdy wspólnie stawiany krok prowadzi do szczęścia ♥

Marta i Mariusz – Każdy wspólnie stawiany krok prowadzi do szczęścia ♥

     Poznajemy wiele par, w wielu miejscach fotografujemy. Są jednak takie chwile spędzone z naszymi parami, których nie zapomnimy nigdy. Marta i Mariusz zaskarbili sobie naszą sympatię od samego początku. 

     Kolejne zawodowe marzenie spełnione – sesja w Tatrach. Kasprowy Wierch w czerwcu spowity był jeszcze dużą ilością śniegu. Wyglądało to cudnie. Uwielbiamy góry! 

     Jechaliśmy na zdjęcia plenerowe modląc się o pogodę. Tego dnia prawdopodobieństwo opadów było bardzo duże. Co chwilę sprawdzaliśmy w telefonach prognozę. We czwórkę liczyliśmy na łut szczęścia.        W górach pogoda zmienia się dynamicznie, lecz tego dnia górski klimat był po naszej stronie. Spotkaliśmy się pod kolejką na Kasprowy Wierch pełni optymizmu, ufff niebo się przetarło. Wjazd kolejką dostarczył nam odrobinę adrenaliny. Dziwne odgłosy, które dobiegały z zewnątrz i zafrasowana mina Pana Staszka, który był odpowiedzialny za sterowanie naszym wagonikiem. My obserwowaliśmy jego a on przyglądał się linie. 

     Chwilę po wjechaniu kolejką na Kasprowy Wierch okazało się, że ze wszystkich stron nadciągają duże chmury. Kiedy już myśleliśmy, że trzeba chować sprzęt i uciekać przed deszczem nagle chmury zmieniały kierunek. Tak działo się kilka razy. Co za szczęście! Nawet kropelka deszczu na nas nie spadła natomiast wokół padało. Tak to z nami już jest, w tym sezonie ślubnym mamy wyjątkowe szczęście do przepędzania deszczowych chmur 🙂 

Dziękujemy Marcie i Mariuszowi za przezwyciężenie lęku wysokości, wytrwałość i wspaniałą atmosferę. 

 

Przyjemnego oglądania i cudownego dnia ♥