Image Alt

O nas

Świat fotografii odkrył przed nami wiele wspaniałych momentów pełnych wzruszeń. Często ukrywamy za aparatem łzy szczęścia przypominając sobie swój ślub. Podobnie jak Wy mamy motylki w brzuchach z podekscytowania w tak ważnym dla Was dniu. Na każdej ceremonii u nas również buzują emocje. Inspiruje nas to do wielogodzinnej kreatywnej pracy. Szukamy pięknego sposobu na opowiedzenie Waszej historii, pracujemy niewidocznie a kiedy trzeba nawiązujemy interakcje aby stworzyć coś niepowtarzalnego.

Uwielbiamy sport, długie spacery, gotowanie, muzykę, czytanie książek, język hiszpański, podróżować po całym świecie oraz głośno śpiewać gdy wracamy samochodem po weselach 🙂

Podążamy razem przez świat od 12 lat. Stanęliśmy na ślubnym kobiercu i ślubowaliśmy sobie miłość, dlatego dokładnie wiemy jakie chwile są przed Wami w trakcie planowania ślubu oraz wesela. Służymy pomocą, wsparciem dzięki swojemu własnemu doświadczeniu prywatnemu oraz zawodowemu. Nasz koncept na zdjęcia jest połączeniem technologii ze szczerymi emocjami. Bacznie obserwujemy miejsce akcji i tworzymy wieloplanowe kadry.

To co nas wyróżnia to pełne zaangażowanie i poświęcenie Wam ogromnej uwagi. Zarówno wiele miesięcy przed ślubem, gdy podpisujemy umowę oraz tuż przed ślubem kiedy to ustalamy harmonogram dnia ceremonii. Potem wspólnie adekwatnie do Waszych wyobrażeń tworzymy scenariusz na ślubną sesję plenerową. Istotne dla nas jest aby dowiedzieć się na czym najbardziej Wam zależy i czego oczekujecie. Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania, zależy nam na indywidualnym i personalnym podejściu do każdego.

onas-3