Image Alt

Tylko w Twoich ramionach czuję się bezpiecznie. Rodzinna sesja Oli, Gabrysi i Przemka

Tylko w Twoich ramionach czuję się bezpiecznie. Rodzinna sesja Oli, Gabrysi i Przemka

      Domu nie tworzą mury, ani piękne dodatki. Dom znaczy dla nas coś więcej. Prawdziwy dom kształtują ludzie, w których jest dużo szczerej miłości i szacunku. Taki dom spotkaliśmy u Oli, Przemka i malutkiej Gabrysi. Ciepła i sympatyczna atmosfera towarzyszyła nam cały dzień. Przez wizjer w aparacie patrzyłam jak cudownie spoglądali na siebie pozując i uśmiechając się. A wokół rozlegał się śpiew ptaków z pobliskiego lasu, szum rzeki i szczekanie psiaków. Jak w bajce….

      W tej sesji prezentujemy kadry wypełnione miłością i spokojem. Piękny anturaż stanowił jedynie tło dla głównych bohaterów sesji. Postacią numer jeden miała być Gabrysia, która to jednak postanowiła trochę wypocząć i szybciutko zasnęła. Trzeba przyznać, że pozowanie bywa czasami męczące i wymagające. Nic więc dziwnego, że malutka postanowiła uciąć sobie drzemkę 🙂

      Żyjąc w pędzie, czasem nie dostrzegamy ile mamy szczęścia. Dlatego my tak kochamy tworzyć wspomnienia rodzinne w trakcie sesji zdjęciowych. Ten moment, w którym zatrzymujemy się jest cenny. Mamy chwilę dla samych siebie. Każdy z nas zmienia się fizycznie i psychicznie, jednak zdjęcie ma tę moc, która sprawia, że ten właśnie dzień zostanie uwieczniony już na zawsze. Emocje, które towarzyszyły Oli i Przemkowi tego dnia są zamrożone w naszych ujęciach. Pewnego dnia, jak Gabrysia dorośnie, będzie mogła obejrzeć właśnie te zdjęcia.

Dziękuję za ten dzień! Było cudownie.

Tworzycie piękną rodzinkę!

♥♥♥